Bratislavský Kaviár Jar 2021 ZÁZNAM
Odomknúť / Kúpiť
7,99 EUR
za počítač

Bratislavský Kaviár Jar 2021 ZÁZNAM

Kúpiť lístky

Tento údaj potrebujeme
Tento údaj potrebujeme
Tento údaj potrebujeme
EUR (Pôvodná cena: 7.99 EUR)
Ak už vstupenku máte, zadajte číslo vstupenky. Cena sa zmení. Číslo vstupenky nájdete na vstupenke, ktorú ste si kúpili cez externého predajcu. Ak ste zatiaľ nikde nič nekupovali, ani ste nevyhrali žiadnu zo súťaží na našom facebooku alebo instagrame, nechajte toto pole prázdne.

Pridaj si naše podujatia do svojho kalendára (ical). Odteraz už nič nezmeškáš.

BRATISLAVSKÝ KAVIÁR BUDE NAŽIVO KONCOM JÚNA V BRATISLAVE.

Divadlá sú poloprázdne, kiná bez pukancov, na terasách nám slnko krásne zohrieva pivo. Bratislavský Kaviár zostať v kúte. Najbližší Bratislavský Kaviár preto bude prekvapivo naživo. Áno, naživo v klube. Momentálne ešte dolaďujeme termín a detaily. V najbližších dňoch sa dozviete miesto a čas. V prípade, že ste si kupovali lístok na online show a nemá pre vás zmysel prísť na Bratislavský Kaviár naživo do Bratislavy, chápeme. Vstupné vám samozrejme vrátime.

Bratislavský Kaviár je show, pri ktorej sa pozriete, ako vyzerá zákulisie humoru. Päť komikov sa bez zábran baví o aktuálnych témach, ktoré pripravili Lužina s Moškom.

Trochu sa to podobá archívnym dielom Sedem s.r.o. Akurát, že sme mladší, zábavní, máme Lužinu a fungujeme aj na internete (napriek tomu, že máme Lužinu).

Ak nerátame deti a toho strýka, čo sa urazí pre každý vtip o jeho obľúbenom politikovi, tak sa zabaví naozaj celá rodina. Hej, a ešte babke to tiež neukazuj.

30.06. 2021
0:00 Online vysielanie

Knižnica Tvojich streamov

Tieto videostreamy sú v tvojej knižnici a môžeš si ich pozrieť buď v priamom prenose alebo kedykoľvek neskôr.

Všetky streamy