Game of Worlds

Ovládni svet pri pive s kamarátmi.

 • Game of Worlds Bratislava 16.11.

  Game of Worlds v Bratislave

  Bratislava
  16.11. 2019 16:00
  Kaviarenská hra o svetovej dominancii Game of Worlds sa vracia do Bratislavy. Zvoľ si prezidenta a príď dobyť svoju obľúbenú krajinu. Alebo rovno všetky. V Game of Worlds 2-4 členné tímy rozhodujú o budúcnosti sveta. Chceš svetový mier? Príď si ho vybojovať.
  Keep this field blank:

  Chcem prihlásiť môj tím

  Tento údaj potrebujeme
  Tento údaj potrebujeme
  Tento údaj potrebujeme

  Vybrali ste, že nechcete dostávať informácie o našich podujatiach emailom. Ste si istý? Áno, vieme, že toto je otravné, ale pomáha nám to zostať v kontakte.

  Zvoľte áno, ak chcete dostávať emailom informácie o našich podujatiach. Spravidla neposielame novinky častejšie ako raz za týždeň.
  Zaškrtnutím políčka dobrovoľne súhlasím so spracovaním osobných údajov v zmysle nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679, z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v rozsahu: emailová adresa. Tento súhlas dávate na dobu neurčitú. Svoj súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním.

  Rezervácie (1)

  • gnaag, —

Chcem Game of Worlds ako teambuilding.


Čo je to Game of Worlds

Ty a Tvoj tím sa postavíte do čela jednej z top krajín sveta. Dobyjete alebo zachranite? Na strategickej mape budete rozhodovať o využití zdrojov, rozmiestnení armád, vytváraní aliancií a zradách spojencov. Každého spojenca môžete kedykoľvek zradiť.

Game of Worlds hrávame v dvoch rozličných scenároch. Vyberte si buď boj s mimozemšťanmi na Zemi tesne pred apokalypsou, alebo zápas o tvar fiktívneho sveta Škoricovník, ktorý stvorila spisovateľská dvojica Martin Jurík a Michal Ružička.


Pravidlá

 • Za každú krajinu hrá minimálne dvojčlenný tím hráčov.
 • Hráči v tíme si rozdelia funkcie prezidenta, generála a diplomatov.
  • Generáli ovládajú jednotky na bojovej mape.
  • Diplomati vyjednávajú s ostatnými tímami.
  • Prezidenti rozhodujú o tímovej stratégii.
 • Každá z krajín má jedinečnú špeciálnu schopnosť, ktorá jej prináša výhodu oproti ostatným tímom.
 • Cieľom hry je nazbierať čo najviac bodov, ideálne viac ako ktorýkoľvek iný tím.

Misia: Svetová dominancia

Svet napadli mimozemšťania, ich zničenie ale nie je priorita.
Ktorý tím získa na najviac území? Bude to Rusko, USA alebo Slovensko?

Ak si zvládol Osadníkov, toto bude malina.

Hrateľné krajiny

V tomto scenári môžete hrať za jednu z týchto krajín. Krajinu si môžete rezervovať už pri registrácii tímu.

SlovenskoMôže kúpiť dve armády za tri ropyMexikoRaz za kolo si môže za 1 kov kúpiť jednu mimozemskú akčnú kartu.
RuskoAk v aktuálnom kole získalo Rusko aspoň jednu ropu, dostane po bojoch ďalšiu ropu.BrazíliaRopu a kov kupuje za 3 zdroje zlata.
Veľká BritániaNeplatí za presun na iný kontinent.VenezuelaAK ‘Príhovor kapitána D.’ ruší všetky AK v aktuálnom boji.
FrancúzskoVždy keď prehrá boj, vezme si jednu z použitých akčných kariet.ČínaKeď prispeje do hlavnej udalosti môže sa rátať príspevok ako o 2 zdroje zlata väčší.
JARVždy keď je po boji na víťaznej strane, získa 1 zlato.IndiaKtorúkoľvek svoju AK môže použiť ako AK “Francúzsky útok”. Rozhodnúť sa môže aj počas boja po odhalení AK.
USAZačína s 5 žetónmi armády.AK “Zelení turisti” poskytuje bonus +4.
KanadaKov nakupuje z banky za 2 zdroje zlata.JaponskoV každom boji môžu použiť 2 AK namiesto jednej.
AustráliaVždy keď bojuje mimo svojho kontinentu má silu +1.

Misia: Škoricovník

Svet ohrozujú mocenské chúťky nevyspytateľného Trevora Ocipha (nečítať odzadu). Proti jeho trénovaným vojskám sa môžu postaviť len tí najlepší futbaloví prezidenti Škorisveta. Budeš jedným z nich?

Za aké tímy môžete hrať?

V svete fantasy série Škoricovník medzi sebou súperi futbaloví ultras z rôznych miest nachádzajúcich sa na Severskom kontinente. Ak tieto mestá nepoznáte, môžete pri výbere pokojne využiť hod 15-strannou mincou.

FC NippurpoolMôže kúpiť dve armády za tri ropy.SK HeliopolisRopu a kov kupuje za 3 zdroje zlata.
Real CitadelaAk získala Citadela v kole aspoň jednu škoricu, získa po bojoch ďalšiu škoricu.Juventus OctavinaAK Príhovor kapitána D. ruší všetky AK v aktuálnom boji.
AS NinivehKeď je v boji, ktorý skončí remízou, berie si suroviny, ale nie body.SC TrelleborgKeď prispeje do hlavnej udalosti môže sa rátať príspevok ako o 2 zdroje zlata väčší
Nippur UnitedVždy keď prehrá boj, vezme si jednu z použitých akčných kariet.Sparta YorvikKtorúkoľvek svoju AK môže použiť ako AK ‘Spravodlivý verdikt’. Rozhodnúť sa môže aj počas boja po odhalení AK.
Olympia Le PraVždy keď je po boji na víťaznej strane, získa 1 zlato.AS EpiraAK ‘Vozová hradba’ poskytuje bonus +4.
FC VentaZačína s 5 žetónmi armády.SSC BasshtaV každom boji môžu použiť 2 AK namiesto jednej.
ŠK MolpírKov kupuje z banky za 2 kusy zlata.Metalurg MokvasKeď je v hlavnej udalosti súčasťou víťaznej aliancie, získava naviac 3 body.
Prusser ClerksRaz za kolo si môže za 1 kov kúpiť jednu akčnú kartu Ociphátu.


Game of Worlds ako teambuilding?

Predstavte si stolovú hru, v ktorej nejde iba o hádzanie kockami, či ťahanie kariet z balíčkov. Vy so svojím tímom prevezmete úplnú moc nad jednou z 15 hrateľných krajín.

Vašou úlohou v predapokalyptickom svete bude zbieranie surovín, získavanie území a hlavne vyjednávanie s ostatnými tímami. Podarí sa Vám vybudovať na troskách sveta nové impérium, alebo prispejete k zániku ľudskej civilizácie? Červený gombík čaká na každú krajinu. Dokonca aj na Slovensko.

Kedy sa Game of Worlds hodí?

Ak potrebujete utužiť vzťahy v tíme alebo zoznámiť cudzích ľudi a máte na aktivitu aspoň 3 hodiny, Game of Worlds je výbornou voľbou. Ak hľadáte pasívnejšiu zábavu, pozrite si napríklad Turban Quiz

Zaujalo Vás to?

Napíšte nám a pošleme Vám cenovú ponuku

Kontakt