Lužifčák Patreon

Čo je Lužifčák?

Lužina neznáša internet a Žifčák akúkoľvek prácu. Preto je len logické, že sa títo dvaja spojili a prinášajú vám svoj podcast, ktorý si pozriete online a je za ním kus roboty.

Okrem kusu roboty je za ním aj kus peňazí. Ak sa vám Lužifčák páči a chceli by ste vidieť aj ďalšie diely, budeme radi, ak nám prispejete aspoň niečím. Niečo môže byť aj euro.

Ďakujeme.
Žite dlho, prosperujte a sherujte lásku a radosť!

Lužifčák Podcast

NAJNOVŠIE EPIZÓDY

Lužifčák #65 Arnold Kiss

Jakub Lužina

ten s tým hlasom

Momentálne najžiarivejšia hviezda slovenskej stand-up scény. (toto si tu o sebe samozrejme napísal on sám) Prvý komik v našich končinách, ktorý si trúfol na vyše hodinový stand-up špeciál. Vyštudovaný bábkoherec, moderátor, kvízmajster. Autor rozprávok pre deti a pán ostrého humoru. Vo svojom volnom čase chová nebezpečné zvieratká a začudovane krúti hlavou nad moderným svetom.

Gabo Žifčák

ten vpravo

Profesionálny zajebávač… teda zabávač, stand-up komik, pápež, geodet s maturitou a divadelný kritik titulom. Drží sa hesla: Lenivosť je matka pokroku a preto sa toho snaží robiť čo najmenej. Svoju kariéru za mikrofónom nezačínal na pódiu, ale v študentskom rádiu TLIS v Mlynskej doline. Tu najprv rozbehol vlastnú reláciu BrafčovýBlog a neskôr rannú show Ranná nevoľnosť s Matejom Moškom. Stále škaredý a nezadaný.