• Lužifčák naživo
  12 €
  za osobu

  Lužifčák naživo

  V-klub, Bratislava
  Chcem lístky
  22.02. 2020 20:00
  Lásky naše najväčšie JE TO TU!!! Tak ako sme sľúbili, ak vás bude na Patreóne patreon.com/luzifcak 1000, spravíme vám živé natáčanie. A keďže my naše sľuby držíme (teda hej väčšinou tak s polročným meškaním, ale držíme) chceme vás všetkých pozvať 22.2.2020 o 20:00 do bratislavského Vklubu na prvého Lužifčána na živo.

Lužifčák Podcast

NAJNOVŠIE EPIZÓDY

Jakub Lužina

ten s tým hlasom

Momentálne najžiarivejšia hviezda slovenskej stand-up scény. (toto si tu o sebe samozrejme napísal on sám) Prvý komik v našich končinách, ktorý si trúfol na vyše hodinový stand-up špeciál. Vyštudovaný bábkoherec, moderátor, kvízmajster. Autor rozprávok pre deti a pán ostrého humoru. Vo svojom volnom čase chová nebezpečné zvieratká a začudovane krúti hlavou nad moderným svetom.

Gabo Žifčák

ten vpravo

Profesionálny zajebávač… teda zabávač, stand-up komik, pápež, geodet s maturitou a divadelný kritik titulom. Drží sa hesla: Lenivosť je matka pokroku a preto sa toho snaží robiť čo najmenej. Svoju kariéru za mikrofónom nezačínal na pódiu, ale v študentskom rádiu TLIS v Mlynskej doline. Tu najprv rozbehol vlastnú reláciu BrafčovýBlog a neskôr rannú show Ranná nevoľnosť s Matejom Moškom. Stále škaredý a nezadaný.