Turban Quiz: O vesmíre s Lužinom a Moškom
Unikátna Lužinova (a hej aj Moškova, ale koho to zaujíma?) vedomostná súťaž Turban Quiz je súťaž, v ktorej môžeš kamarátom dokázať, čo všetko vieš a čo všetko oni nevedia. Hráme v troch kolách a všetko sa deje cez internet.
O čom bude Vesmírny Turban Quiz?
Maličký dron Ingenuity aj napriek problémom so Sputnikom vzlietol nad povrch Marsu. Jeho instagram prekonal všetky slovenské Plačky aj Plačovky. Najbližší vedomostný kvíz Kuba Lužinu a Mateja Moška bude o vesmíre. Zavolaj kamarátom a súťažte spolu iba za 8 eur.
Ako to budeme streamovať?
Svet je chorý, a preto sa nemôžeme stretnúť naživo. Chvalabohu za internety! My budeme livestreamovať otázky a Kubove hinty k nim. Vy sa budete pozerať, počúvať a vypĺňať online hárky. Alkohol môžete piť, aký len chcete a jedlo si tiež môžete objednať také, aké v chladničke máte. Čo môže byť lepšie?
Každý, kto sa prihlási a pošle nám vstupné, dostane prístup k súťažným hárkom a link na online stream priamo do svojho emailu. Stream bude pre ľudí s lístkami dostupný aj na tejto stránke.
Pravidlá
Súťažíme v troch kolách.
Počet členov v tíme neobmedzujeme, lebo to cez internet ani nevieme. Ak vás bude 100 a stále sa budete baviť, je to ok. Ideálny počet sú ale maximálne 4 ľudia
Pridajte sa do nášho mailinglistu a o všetkom sa dozviete včas. Nikomu to nehovorte, ale v mailoch sú aj zľavové kódy pre odberateľov. Maily posielame iba tak často, ako sa ich Moškovi chce vyrábať. A to sa mu teda nechce. Informujeme o Bratislavskom Kaviári, Turban Quize, Lužifčákovi naživo a tak podobne.

7.99
https://panakrala.sk/events/turban-quiz-o-vesmire-s-luzinom-a-moskom/
Livestream, Turban Quiz, Záznam
#_ATTENDANCE_URL
Turban Quiz: O vesmíre s Lužinom a Moškom
Turban Quiz: O vesmíre s Lužinom a Moškom
Máš už vstupenky na všetko?
-
2025-02-20
490
https://panakrala.sk/events/luzifcak-nazivo-v-ostrave-stvrtok/
Lužifčák, Lužina + Žifčák
#_ATTENDANCE_URL
luzifcak-nazivo-v-ostrave
luzifcak-nazivo-v-bratislave2025-02-21
490.00
https://panakrala.sk/events/luzifcak-nazivo-v-ostrave-piatok/
Lužifčák, Lužina + Žifčák
#_ATTENDANCE_URL
luzifcak-nazivo-v-bratislave
luzifcak-nazivo-v-bratislave2025-03-21
14.99
https://panakrala.sk/events/kosicky-bratislavsky-kaviar-marec/
Bratislavský Kaviár
#_ATTENDANCE_URL
bratislavsky-kaviar-zimny
2860292025-03-29
14.99
https://panakrala.sk/events/bratislavsky-kaviar-jarny-3/
Bratislavský Kaviár
#_ATTENDANCE_URL
bratislavsky-kaviar-zimny
2860292025-05-22
14.99
https://panakrala.sk/events/bratislavsky-kaviar-letny-2/
Bratislavský Kaviár
#_ATTENDANCE_URL
bratislavsky-kaviar-zimny
286029