Turban Quiz: O vesmíre s Lužinom a Moškom
Odomknúť / Kúpiť
7,99 EUR
za tím

Turban Quiz: O vesmíre s Lužinom a Moškom

Termín na rezervácie uplynul. Ďalšie rezervácie už nie sú možné.

Unikátna Lužinova (a hej aj Moškova, ale koho to zaujíma?) vedomostná súťaž Turban Quiz je súťaž, v ktorej môžeš kamarátom dokázať, čo všetko vieš a čo všetko oni nevedia. Hráme v troch kolách a všetko sa deje cez internet.

O čom bude Vesmírny Turban Quiz?

Maličký dron Ingenuity aj napriek problémom so Sputnikom vzlietol nad povrch Marsu. Jeho instagram prekonal všetky slovenské Plačky aj Plačovky. Najbližší vedomostný kvíz Kuba Lužinu a Mateja Moška bude o vesmíre. Zavolaj kamarátom a súťažte spolu iba za 8 eur.

Ako to budeme streamovať?

Svet je chorý, a preto sa nemôžeme stretnúť naživo. Chvalabohu za internety! My budeme livestreamovať otázky a Kubove hinty k nim. Vy sa budete pozerať, počúvať a vypĺňať online hárky. Alkohol môžete piť, aký len chcete a jedlo si tiež môžete objednať také, aké v chladničke máte. Čo môže byť lepšie?

Každý, kto sa prihlási a pošle nám vstupné, dostane prístup k súťažným hárkom a link na online stream priamo do svojho emailu. Stream bude pre ľudí s lístkami dostupný aj na tejto stránke.

Pravidlá

Súťažíme v troch kolách.
Počet členov v tíme neobmedzujeme, lebo to cez internet ani nevieme. Ak vás bude 100 a stále sa budete baviť, je to ok. Ideálny počet sú ale maximálne 4 ľudia

11.05. 2021
20:00 Online vysielanie

Knižnica Tvojich streamov

Tieto videostreamy sú v tvojej knižnici a môžeš si ich pozrieť buď v priamom prenose alebo kedykoľvek neskôr.

Všetky streamy