Komici Bratislavského Kaviáru

Bratislavský Kaviár je show, ktorá Vám naservíruje dianie za uplynulý mesiac v humoristickom náleve najvyššej akosti. Padre de Famiglia, vedúci výroby JRD a všeobecný pán intergalaktického humoru Jakub Lužina spolu so svojím ledva ľudským krívajúcim pomocníkom Matej Moškom trpezlivo navigujú aktuálne témy pomedzi bezhlavú paľbu ešte bezhlavejších komikov.

 • Bratislavský Kaviár DEC/2019

  Bratislava
  Chcem lístky
  02.12. 2019 20:00
  Toto je rok, v ktorom sa zmenilo Slovensko. Kočner vo väzbe, Fico v alkohole, Susedia opäť v TV. Osvedčená zostava komikov vám za dve hodiny vysvetlia, prečo žijete v lepšom svete. Bratislavský Kaviár je show, v ktorej komici vtipne komentujú aktuálne udalosti.

Tri Mýtické postavy slovenskej stand-up scény odhalia svoje vedomosti a okrem vašej priazne sa budú biť aj o body v otvorenej vojne poínt a vedomostí v súťaži, ktorej nerozumie ani pánboh. Pravidla nejasné, zábava zaručená.

Ktorí komici už u nás vystupovali?

Jakub Lužina (Lužifčák, Silné reči, Turban Quiz), Bratislavský Kaviár

Jakub Lužina

Komik, autor škôlkohier, kvízmajster a majiteľ výhradných práv na srandu z čohokoľvek a kohokoľvek rozširuje svoje portfólio o moderovanie Bratislavského kaviáru. Svoju novú úlohu si vymyslel preto, aby mohol pokutovať hosťujúcich komikov za akútnu absenciu humoru a testovať ich z vedomostí o problémoch prvého sveta.

Videli ste ma tu: Turban Quiz, Lužifčák, Silné reči, Pančlajn, Heslo (TV JOJ)…

Matej Moško (Turban Quiz, Game of Worlds), Bratislavský Kaviár

Matej Moško

Doktor divadla, scenárista, expert powerpointu a hrdý majiteľ dvoch kryptomačiek si v novej show vezme na starosť úlohu subdimenzionálne audiovizuálneho, ale organicky simultánneho guľôčkového počítadla. Keďže oprávnenú aj neoprávnenú kritiku zvláda prijímať bez mihnutia oka, bude pri Lužinovi sedieť najbližšie.

Videli ste ma tu: Game of Worlds, Turban Quiz

Joe Trendy aka Teo First (Joe Trendy Show, Silné reči), Bratislavský Kaviár

Joe Trendy

Dieťa internetu, milovník showbiznisu a urážania ľudí. Dokáže sa uraziť aj na komplliment. Sám seba považuje za najlepšieho človeka na svete a zároveň najskromnejšieho.

Videli ste ma tu: Silné reči, Pančlajn, Joe Trendy Show, internet

Matej Adámy (Silné reči, Na facku, Expanzia), Bratislavský Kaviár

Matej Adámy

Komik bez chochmesu, bez úcty a druhého páru topánok. Nikdy neviete, či vás prebodne pohľadom alebo slovom, alebo len tak zo srandy, preto sa mu väčšina ľudí radšej vyhne.

Videli ste ma tu: Silné reči, Pančlajn, Na facku, Expanzia

Samo Trnka (Pančlajn, Na facku, vedátor Karol), Bratislavský Kaviár

Samo Trnka

Televízny komik, ktorý sa dal na stand-up, lebo si myslel, že je to také ľahké, že to zvládne aj on. Nezvládol, urazil sa a z trucu začal robiť stand-up, kým mu nepôjde naozaj dobre. Ako to dopadlo, vieme: ešte stále ten stand-up robí.

Videli ste ma tu: Pančlajn, Na facku, Popuk, Dobre vedieť (Vedátor Karol)

Tomáš Hudák (Silné reči, Na facku, Svet Tomáš Hudáka), Bratislavský Kaviár

Tomáš Hudák

V panteóne slovenského humoru stojí na počiatku všetkého trápneho, čo národ pod tlakom kvantity prijal za štandard. Majster očakávaných poínt a neskorých príchodov. Vie dokonale imitovať sám seba a neváha pre srandu ísť aj za svoje limity – rozumej spievať a tancovať. Skrátka lacnejšia verzia Miša Hudáka.

Videli ste ma tu: Silné reči, Pančlajn, Na facku, Svet Tomáša Hudáka

Jakub Gulík (Gulloshow), Bratislavský Kaviár

Jakub Gulík

Jakubovi nie je nič sväté. Obeťou jeho vtipov sa stane ktokoľvek – nezastaví sa pred nikým a pred ničím. Najviac od neho schytávaju ľudia, ktorí sa vo chvíľach jeho verbálnych útokov nenachádzajú v miestnosti. Najlepšie ani v tom istom meste. Najviac úderov dostávaju tí, ktorí vlastne ani netušia o Jakubovej bezvýznamnej existencii. Jakub je stratég humoru, vie ako ostať v bezpečí.

Videli ste ma tu: Silné reči, Pančlajn

Jakub Ťapák, Bratislavský Kaviár

Jakub Ťapák

Usilovný tanečník, ktorý po stovkách prehratých súťaží a 13 rokoch drenia zistil, že to menej bolí, keď na pódiu drie iba ústami. Preto, aby konečne nebol na smiech, začal robiť standup.

Videli ste ma tu: Silné reči

Tono S., Bratislavský Kaviár

Tono S.

Majster slovných hračiek, pán Slova a strážca Rytmu dostane v Kaviári úlohu byť smiešny bez chytľavého podmazu. Buď to zvládne a bude zábavný, alebo nie a bude smiešny. Je to hip alebo hop!

Videli ste ma tu: Neublížil som, Profi Hejter, Ultrazvuk

Ján Gordulič, Bratislavský Kaviár

Jano Gordulič

Prvý a posledný slovenský standup komik, ktorého miluje aj tvoja babka. Aby mu už ľudia nedávali podpisovať balíky, začal mať silné reči. Vďaka tomu sa úspešne posunul od podpisovania k pečiatkovaniu.

Videli ste ma všade. Aj tu: Silné reči, Ťažký týždeň Jana Gorduliča, Pošta pre teba

Gabo Žifčák, Bratislavský Kaviár

Gabo Žifčák

Svojho času známy ako jeden z troch Brafčákov, neskôr sa zamiešal do náboženských bojov a pre internet namiešal niekoľko nezabudnuteľných drinkov. Vrchný klerik cirkvi Svedkov Liehovových medzi svoje záľuby zamiešal aj humor. A miešať vie Gabo dokonale.

Videli ste ma tu: Lužifčák, Silné reči, Pančlajn, Svedkovia Liehovovi, Ranná nevoľnosť

Matej Makovický, Bratislavský Kaviár

Matej Makovický

Tento sociológ-metalista a komik-textotvorca chcel byť intelektuálom. Na to však nemá talent, iba účes. Stále však živí nádej na nepokojný a kreatívny život. Preto teraz z pódií poskytuje nevyžiadané sociologické poradenstvo a nemilosrdný humor.

Videli ste ma tu: Silné reči

Majo Psár aka Mladý Hejter (Silné reči, Telesná výchova), Bratislavský Kaviár

Majo Psár

Na začiatku svojej kariéry ukrytý za psedonymom Mladý Hejter profesionálne nenávidel všetko, čo mu stálo v ceste. Na vrchole svojej profesionálnej dráhy sa už sám ukrýva za vlastné čelo, ktoré je veľkolepým útočiskom všetkých jeho instantných nápadov na slovné hračky a iné psárkazmy.

Videli ste ma tu: Silné reči, Podcast Telesná výchova, Mladý Hejter

Simona Salátová (Silné reči, Pančlajn, Že ťa huba nebolí), Bratislavský Kaviár

Simona Salátová

Kysučanka a oficiálna majiteľka svojho vlastného dieťaťa. Rozprávanie o tomto privliégiu premenila na zárobkovú činnosť v show Silné reči a predtým vo vlastnej žilinskej show Že ťa huba nebolí. Je prvou ženou, ktorá kedy navarí Bratislavský Kaviár.

Videli ste ma tu: Silné reči, Pančlajn, Že ťa huba nebolí

Presvedčili sme ťa?

 • Bratislavský Kaviár DEC/2019

  Bratislava
  Chcem lístky
  02.12. 2019 20:00

  Toto je rok, v ktorom sa zmenilo Slovensko. Kočner vo väzbe, Fico v alkohole, Susedia opäť v TV. Osvedčená zostava komikov vám za dve hodiny vysvetlia, prečo žijete v lepšom svete. Bratislavský Kaviár je show, v ktorej komici vtipne komentujú aktuálne udalosti.

Na každom Bratislavskom Kaviári je iná zostava hostí a rozprávame o iných aktuálnych témach. Vstupné na Bratislavský Kaviár je 10 €.