Turban Quiz Online

Sedíš doma, lebo vonku každý vyzerá ako robokop? Aj my sme smutní. Najbližší Turban Quiz asi budeme musieť presunúť.

Preto sme sa rozhodli, že Turban Quiz si budeš môcť vyskúšať aj online.

Urob si Turban Quiz s rodinou

Ahoj, toto je internetová verzia krčmoveho kvízu Turban Quiz, ktorý vymysleli Jakub Lužina a Matej Moško.

Na kvíz zavolaj celé osadenstvo tvojej karantény. Každému daj hárok a pero. Ak chceš byť profi, stiahni si naše originálne hárky. Po každom kole si vzájomne vymeňte hárky a obodujte si ich podľa správnych odpovedí.

Ak sa Ti kvíz páči, lajkni facebook Turban Quizu a po karanténe k nám príď naživo.

Tieto kvízy sú dostupné online

Najlepšie je to na počítači s google chrome. Na firefoxe sa kvíz zobrazuje pomalšie.

Budeme pridávať ďalšie. Ak o tom chceš vždy dostať správu, pridaj sa do newslettra.

Vedomostný kaviarenský kvíz od Jakuba Lužinu a Mateja Moška

 • 5,00 €
  za tím

  Hudobný Turban Quiz Stream

  Online vysielanie,
  16.06. 2020 20:00
  Turban Quiz je kaviarenský alebo krčmový vedomostný kvíz (ang. pubquiz). Vy so svojím tímom najinteligentnejších kamarátov súťažíte v troch kolách vedomostných otázok. Tie pripravil standup komik Jakub Lužina spolu s vedátorom Matejom Moškom. O čom bude Hudobný Turban Quiz? Máš už lístky na Pohodu, Grape, Uprising a Vrbovské vetry? Neboj sa, budú ti platiť aj na budúci rok. Ako malé bolestné si urob Hudobný Turban Quiz s Kubom Lužinom a Matejom Moškom – cez internet v pohodlí vlastnej obývačky. Ako to budeme streamovať? Svet je chorý, a preto sa nemôžeme stretnúť v refresh clube. Ale chvalabohu za internet. Môžeme totiž urobiť turban quiz tu, kde sme teraz všetci. Ako to bude fungovať? Jednoducho. My budeme livestreamovať otázky a Kubove hinty k nim. Vy sa budete pozerať, počúvať a vypĺňať online hárky. Alkohol môžete piť, aký len chcete a jedlo si tiež môžete objednať také, aké v chladničke máte. Čo môže byť lepšie? Tak ako v refresh clube, aj za online Turban Quiz nám môžeš poslať vstupné – dokonca bezdotykovo, teda oveľa bezpečnejšie.Každý, kto si kúpi vstupenku, nájde na našom webe podrobné inštrukcie, ako sa súťaže zúčastniť. Pravidlá Súťažíme v troch kolách. Počet členov v tíme neobmedzujeme, lebo to cez internet ani nevieme. Ak vás bude 100 a stále sa budete baviť, je to ok. Ideálny počet sú ale maximálne 4 ľudia Chcete si to vyskúšať, ale neviete, či sa to oplatí? Pozrite si stream Cestovateľského Turban Quizu. A keď už budete na youtube, dajte nám follow. Pozrite si ako vyzeral Knižkový Turban Quiz:

  Nie si prihlásený

  Ak chceš sledovať naše streamy, potrebuješ mať funkčné konto a vstupenky na streamy. Prihlás sa, alebo si vytvor konto, potom budeš môcť zadať kódy zo vstupeniek.
  Ak zatiaľ nemáš ani vstupenku, nejaké nájdeš tu:

  Rezervácie (0)

  Zatiaľ žiadna odpoveď!

Chcem o Turban Quize vedieť viac

Dostávajte novinky emailom

Nechajte si posielať správy o našich podujatiach Turban Quiz, Bratislavský Kaviár a Game of Worlds priamo do Vašej emailovej schránky.