Unikla tajná nahrávka z Kaviáru

Chceli ste byť na tepe diania, ale na septembrový Kaviár ste sa nedostali? Vďaka mailu, ktorý sme dostali od anonymného zvukára máte teraz jedinečnú šancu si Kaviár vypočuť celý. Či autenticite nahrávky budete veriť, nechávame iba na vás.

 • Bratislavský Kaviár, jeseň 2020
  5 €
  za osobu
  02.11. 2020 20:00
  Show Lužinu, Moška a ich hostí sa aj v novembri vysmeje tým najsmiešnejším udalostiam posledných týždňov. Pozerať budete bezpečne zo záznamu. Kaviár je v zľave, kým záznam neexistuje. Nahrávame 29. októbra. V jesennom Kaviári vás zabaví zostava, akú sme pohromade ešte nemali. Obľúbeného Joe Trendyho (ten, čo si kupuje účasť príspevkami do prasiatka humoru) doplnia Simona (prvá komička, ktorá sa nebojí ani Kaviáru) a Samo Trnka (známy aj ako ten týpek z telky, ktorý robí pokusy, ale naživo je iba akvarista). Ak si chceš vyskúšať, aké to je obsadiť každý druhý rad v hľadisku, príď sa pozrieť.

Bratislavský Kaviár je zábavná show, v ktorej komici zo Silných rečí, Lužifčáka, Pančlajnu či z Turban Quizu spoločne komentujú tie najaktuálnejšie udalosti zo Slovenska aj zo sveta.

V decembri môžeš prísť aj ty

Toto je rok, v ktorom sa zmenilo Slovensko. Kočner vo väzbe, Fico v alkohole, Susedia opäť v TV. Osvedčená zostava komikov vám za dve hodiny vysvetlia, prečo žijete v lepšom svete. Bratislavský Kaviár je show, v ktorej komici vtipne komentujú aktuálne udalosti.

 • Bratislavský Kaviár, jeseň 2020
  5 €
  za osobu
  02.11. 2020 20:00

  Show Lužinu, Moška a ich hostí sa aj v novembri vysmeje tým najsmiešnejším udalostiam posledných týždňov. Pozerať budete bezpečne zo záznamu. Kaviár je v zľave, kým záznam neexistuje. Nahrávame 29. októbra.

  V jesennom Kaviári vás zabaví zostava, akú sme pohromade ešte nemali. Obľúbeného Joe Trendyho (ten, čo si kupuje účasť príspevkami do prasiatka humoru) doplnia Simona (prvá komička, ktorá sa nebojí ani Kaviáru) a Samo Trnka (známy aj ako ten týpek z telky, ktorý robí pokusy, ale naživo je iba akvarista). Ak si chceš vyskúšať, aké to je obsadiť každý druhý rad v hľadisku, príď sa pozrieť.

V Bratislavskom Kaviári sa už vystriedali viacerí slovenskí komici. V decembrovom Bratislavskom kaviári sa osvedčená zostava komikov vysmeje záveru roka, v ktorom sa Slovensku úplne zmenilo. Oravák Joe Trendy, tatranec Gabo Žifčák a bratislavčan Matej Adámy – všetkých poznáte zo zábavných show ako Silné Reči, Lužifčák, Pančlajn či Heslo.

Zabavte sa na témach, ktoré pre komikov vyberal moderátor Kubo Lužina spolu so svojím intergalakticky nudným kolegom Matejom Moškom už aj doma.

1 názor na “Unikla tajná nahrávka z Kaviáru”

 1. Pingback: Adámy sa vracia do Kaviáru ‹ Hry Pána Kráľa

Komentáre sú uzavreté.