Adámy sa vracia do Kaviáru

Matej Adámy nie je komikom, ktorý by vás ohlušoval nepretržitou kadenciou polovtipov, v ktorých si vy musíte hľadať vlastný humor. Adámy vás odrovná jednou presne mierenou pointou, ktorá nikomu z vás nenapadla ani v tom najcynickejšom sne s mačiatkami a Donaldom Trumpom.

A tento Adámy Vás bude opäť baviť v glosátorskej show Bratislavský Kaviár – traja pozvaní komici vtipne reagujú na aktuálne témy, ktoré povyberal Jakub Lužina z Lužifčáka spolu so svojím verným kolegom Matejom Moškom.

Kedy bude Bratislavský Kaviár?

 • 7,99 EUR
  za počítač

  Bratislavský Kaviár Jar 2021 ZÁZNAM

  Online vysielanie,
  30.06. 2021 0:00
  BRATISLAVSKÝ KAVIÁR BUDE NAŽIVO KONCOM JÚNA V BRATISLAVE. Divadlá sú poloprázdne, kiná bez pukancov, na terasách nám slnko krásne zohrieva pivo. Bratislavský Kaviár zostať v kúte. Najbližší Bratislavský Kaviár preto bude prekvapivo naživo. Áno, naživo v klube. Momentálne ešte dolaďujeme termín a detaily. V najbližších dňoch sa dozviete miesto a čas. V prípade, že ste si kupovali lístok na online show a nemá pre vás zmysel prísť na Bratislavský Kaviár naživo do Bratislavy, chápeme. Vstupné vám samozrejme vrátime. Bratislavský Kaviár je show, pri ktorej sa pozriete, ako vyzerá zákulisie humoru. Päť komikov sa bez zábran baví o aktuálnych témach, ktoré pripravili Lužina s Moškom. Trochu sa to podobá archívnym dielom Sedem s.r.o. Akurát, že sme mladší, zábavní, máme Lužinu a fungujeme aj na internete (napriek tomu, že máme Lužinu). Ak nerátame deti a toho strýka, čo sa urazí pre každý vtip o jeho obľúbenom politikovi, tak sa zabaví naozaj celá rodina. Hej, a ešte babke to tiež neukazuj.

  Kúpiť lístky

  Tento údaj potrebujeme
  Tento údaj potrebujeme
  Tento údaj potrebujeme
  EUR (Pôvodná cena: 7.99 EUR)
  Ak už vstupenku máte, zadajte číslo vstupenky. Cena sa zmení. Číslo vstupenky nájdete na vstupenke, ktorú ste si kúpili cez externého predajcu. Ak ste zatiaľ nikde nič nekupovali, ani ste nevyhrali žiadnu zo súťaží na našom facebooku alebo instagrame, nechajte toto pole prázdne.

  Pridajte si naše podujatia do svojho kalendára (ical). Odteraz už nič nezmeškáte.

  Rezervácie (13)

  • Dominika,
  • Mesároš,
  • ML,
  • Moško,
  • Nemet,
  • Slavik22,
  • Slobodová,
  • Tomasovic,

Vstupné pre jednu osobu je 10€.

Matej Adámy je komik bez chochmesu, bez úcty a druhého páru topánok. Nikdy neviete, či vás prebodne pohľadom alebo slovom, alebo len tak zo srandy, preto sa mu väčšina ľudí radšej vyhne.

Pripravte sa na koniec prelomového roka s Bratislavským Kaviárom! Jakub Lužina a Matej Moško budú prvýkrát hostiť tých najžiadanejších komikov Gaba Žifčáka, Mateja Adámyho a Joe Trendyho.

V humoristickej show Bratislavský Kaviár pozvaní komici vtipne komentujú aktuálne udalosti. Večer moderuje pán všetkého humoru Jakub Lužina spolu so svojou osobnou kalkulačkou a posúvačom obrázkov Matejom Moškom. Veda, kultúra, politika, náboženstvo, šport, počasie ani výška lovnej zvery – nič nám nie je dosť sväté, aby sme si z toho nerobili srandu.

Bratislavský Kaviár decembrový

2. december o 20:00
v KC Dunaj~

Chcete vedieť o Bratislavskom Kaviári viac?
Vypočujte si záznam zo septembrového vydania so Simonou Salátovou, Joe Trendym a Gabom Žifčákom.

Pridaj komentár

alebo použite účet na sociálnej sieti

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.