Bratislavský Kaviár vie aký bude rok 2019

Moderátor Jakub Lužina, jeho osobný posúvač obrázkov Matej Moško a traja komici, ktorí si neváhajú robiť srandu z umenia, športu, politiky, a dokonca ani z čerstvo mŕtvych celebrít. V roku 2018 dostala bratislavská klubová zábava svoju čerešničku na torte, omietku na stene či škrupinu na vajíčku – glosátorskú show Bratislavský Kaviár.

Od februára si každý mesiac (okrem leta, kedy sa ani ani na východe nič nedeje) traja pozvaní komici sadli na lavičku hostí v KC Dunaj, aby zhodnotili, čo sa za posledný mesiac udialo. Február, marec, apríl, máj, september, október a november roka 2018 dostali takú analýzu, akú im nedokázal vystatusovať ani Ľubko B.

V minulom roku sa v Bratislavskom Kaviári vystriedalo deväť rôznych hostí. Najviac, až štyrikrát, vás bavili Joe Trendy, Matej Adámy a Tomáš Hudák. O jeden zárez na vašich dušiach menej si odniesol Samo Trnka, dvakrát docestoval z Dubnice aj Jakub Gulík. Raz kaviárovali aj Jakub „Zitron“ Ťapák, Tono Suchota, Gabo Žifčák a Ján Gordulič. Ďakujeme, že ste sa im prišli smiať.

Aký bude Kaviár v roku 2019?

Keďže má Matej už druhé dieťa a Kubo tretieho, štvrtého a piateho pavúka, Kaviár bude raz za dva mesiace. Vy tak budete mať viac času na kúpu lístkov, my na prípravu improvizácií a Andrej Danko na predsedanie parlamentu.

Lístky na najbližší Kaviár, ktorý bude 27. februára, si môžete kúpiť už od Silvestra. Ďalšie Kaviáre budú 1. mája a 19. júna. Tak teraz prestaňte čítať a zapíšte si to do hlinenej tabuľky s kalendárom.

Na intertickete si už môžete kúpiť lístky na všetky tri Bratislavské Kaviáre. A kým nezverejníme mená hostí, tak dokonca za predpredajovú cenu.

Traja komici a dvaja moderátori aj v roku 2019 vtipne ochutia svojimi štipľavými komentármi všetko, čo sa bude okolo nás diať.
27. február

9€

v predpredaji


27. február
v KC Dunaj
o 20:00

1. máj

9€

v predpredaji


1. máj
v KC Dunaj
o 20:00

19. jún

9€

v predpredaji


19. jún
v KC Dunaj
o 20:00

Dostávajte novinky emailom Nechajte si posielať správy o našich podujatiach priamo do Vašej emailovej schránky. Organizujeme podujatia ako Turban Quiz, Bratislavský Kaviár, Filmový kvíz Petra Konečného, Mestečko Palermo a Game of Worlds.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.