Gabo Žifčák sranduje aj o tvojom politikovi

Gabo Žifčák sa nehanbí robiť si srandu z kohokoľvek a čohokoľvek. Väčšinou vtipkuje ako hlavný kňaz Svedkov Liehovovych, na Bratislavskom Kaviári si už druhýkrát bude robiť srandu aj z politikov a Hrbáča z Notre Dame.

Svojho času známy ako jeden z troch Brafčákov, neskôr sa zamiešal do náboženských bojov a pre internet namiešal niekoľko nezabudnuteľných drinkov. Vrchný klerik cirkvi Svedkov Liehovových medzi svoje záľuby zamiešal aj humor. A miešať vie Gabo dokonale.

Oslávte sviatok práce Bratislavským Kaviárom! Jakub Lužina a Matej Moško budú hostiť Mateja Adámyho, Gaba Žifčáka a Mateja Makovického – vyberaných komikov túžiacich povedať to, čo si máte myslieť o aktuálnych udalostiach. Neseďte v mesiaci sebalásky doma.

Oslávte sviatok práce Bratislavským Kaviárom! Jakub Lužina a Matej Moško budú tentokrát hostiť komikov Gaba Žifčáka, Mateja Adámyho a po prvýkrát aj Mateja Makovického. Neseďte v mesiaci sebalásky doma.

V humoristickej show Bratislavský Kaviár pozvaní komici vtipne komentujú aktuálne udalosti. Večer moderuje pán všetkého humoru Jakub Lužina spolu so svojou osobnou kalkulačkou a posúvačom obrázkov Matejom Moškom. Veda, kultúra, politika, náboženstvo, šport, počasie ani výška lovnej zvery – nič nám nie je dosť sväté, aby sme si z toho nerobili srandu.

27. február o 20:00
v KC Dunaj~


Dostávajte novinky emailom Nechajte si posielať správy o našich podujatiach priamo do Vašej emailovej schránky. Organizujeme podujatia ako Turban Quiz, Bratislavský Kaviár, Filmový kvíz Petra Konečného, Mestečko Palermo a Game of Worlds.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.