Pripravujeme plagát na februárový Kaviár

Sociálnym sieťam náš plagát na Februárový Bratislavský Kaviár veľmi nevonia. Kto vie prečo… Humor Bratislavského Kaviáru nemá žiadne zábrany. Ak chceš vidieť viac, my ti ukážeme všetko. Stačí, keď odskroluješ pod tlačidlo na kúpu lístkov.

Februárový Bratislavský Kaviár

27. február v KC Dunaj

Zoznam komikov na februárový Kaviár zverejníme zajtra. Zatiaľ si môžeš pozrieť,
kto každý už u nás vystupoval.

Aj v roku 2019 Bratislavský Kaviár pokračuje v dochucovaní nášho bežného nudného života. Vtipnými poznámkami a glosami Vás zabavia starostlivo vyberaní komici. Stavíme vo februárovom vydaní na zvučné mená, nové tváre alebo na osvedčené hviezdy humoru? Všetko sa dozvieš už čoskoro.

V humoristickej show Bratislavský Kaviár pozvaní komici vtipne komentujú aktuálne udalosti. Večer moderuje pán všetkého humoru Jakub Lužina spolu so svojou osobnou kalkulačkou a posúvačom obrázkov Matejom Moškom. Veda, kultúra, politika, náboženstvo, šport, počasie ani výška lovnej zvery – nič nám nie je dosť sväté, aby sme si z toho nerobili srandu.

Dostávajte novinky emailom Nechajte si posielať správy o našich podujatiach priamo do Vašej emailovej schránky. Organizujeme podujatia ako Turban Quiz, Bratislavský Kaviár, Filmový kvíz Petra Konečného, Mestečko Palermo a Game of Worlds.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.