Najzábavnejšie bratislavské kvízy

Nejaký Vedomostný kvíz už nájdeš takmer v každom bratislavskom podniku. Niektoré sú tu už roky, iné vznikajú a zanikajú na mesačnej báze. Ak si ešte pamätáš kvízy v starom Goblinse, to si už vlastne kvízový veterán. Zahlasuj za svoju obľúbenú kvízshow a napíš do komentov, prečo ľúbiš práve tú jedinú.

Urobiť kompletný zoznam bratislavských pubquizov je takmer nemožné. Ak vieš o nejakom ďalšom, napíš ho do komentára a doplníme.

1

Rozumbrady

91

Jeden pekný večer v 10.4.2014 sedel Lujdži s jednou kamoškou pri pive v prastarej čajovni Aura v Mlynskej Doline. Vedomostí boli plní a tak prečo ich nerozdávať iným hravou formou kvízovou.

Rozumbrady na facebooku

2

Turban Quiz

55
Turban Quiz

Turban Quiz je kaviarenský alebo krčmový vedomostný kvíz (ang. pubquiz). Vy so svojím tímom najinteligentnejších kamarátov súťažíte v troch kolách vedomostných otázok. Tie pripravil standup komik Jakub Lužina spolu s vedátorom Matejom Moškom.

Turban Quiz na facebooku | Najbližší Turban Quiz

3

Possonium Pop kvízy

54
Possonium Pop Kvízy s Vladom

Čo tak si otestovať svoje popkultúrne a všeobecné vedomosti? Spoznáte filmy a hudobné hity podľa ukážok, spoznáte známe osobnosti na fotkách? Zoberte troch kamošov, zostavte tím a príďte sa zabaviť a možno aj vyhrať.

Possonium Pop Kvízy na facebooku

4

Najlepší športový kvíz

37

Kvízy pod vedením kvízmajstra Peťa. Organizujeme najlepšie kvízy nielen športové, ale aj všeobecné a iné podľa záujmu. Kvízy robí v SuperBare, v Tribuna Pube, v Metropole ale aj za hranicami Bratislavy.

Najlepší športový kvíz na facebooku

5

Mystery kvíz

37

Pripravujeme a organizujeme kvízy všetkých druhov, štýlov, fandomov, či už vo vašom obľúbenom podniku, na firemnom večierku alebo kdekoľvek inde.

Mystery na facebooku

6

Refresh kvíz

23

Každý týždeň pripravujeme kvíz zameraný buď na otázky z kategórie "všeobecné", alebo rôzne "špeciály". Keďže by bola škoda nevyužiť náš parádny zvuk, tešiť sa môžete aj na množstvo hudobných, filmových, či seriálových ukážok.

Re:fresh club na facebooku

7

Filmový kvíz Petra Konečného

22

Máte radi filmy, radi o nich rozprávate a ešte radšej súťažíte? Tak nepremeškajte ďalší filmový kvíz v Kácečku s množstvom zaujímavých ukážok. Domovskou scénou Filmových kvízov Petra Konečného je KC Dunaj~, ale jeho kvízy si môžete skúsiť po celom Slovensku.

Petra Konečného nájdete na kinema.sk

8

Metropol kvíz

19

V bare Metropol platí, že čo streda, to príležitosť dať dokopy partiu hláv a pri dobrom drinku prevetrať svoje vedomosti. Striedavo tu stretnete kvízmajstrov Peťa, Dominika s Mišom, Filipa a Mikiho s Matejom. Každý z nich dáva kvízu svoje špecifiká, avšak to najzákladnejšie je vždy rovnaké: Pravidlá.

Metropol kvíz na facebooku

9

Filmový kvízz v Kulturáku

18

Všeobecné aj tematické filmové kvízy. Okrem Bratislavy chodíme aj po zvyšku Slovenska. Vytvárali sme všetky kvízy pre stránku Filmkult.

Filmový kvízz na facebooku

10

Happy Quiz Friends fo Flame

15

Dôležitejšie než zvíťaziť je dozvedieť sa viac. Zábavno-vedomostný kvíz vo Flame

Happy Quiz Friends na facebooku

11

Sex, Quiz, Rock & Roll v Kulturáku

13

Na mapu bratislavských pub kvízov pribúda nový kvíz, ktorý sa bude venovať len hudobnej zložke našej spoločnosti, ktorý preverí vaše poznatky z najrôznejších oblastí hudby. Kvíz pozostáva z 12 tém po 5 otázok rozdelených do 4 kôl.

Sex, Quiz, Rock & Roll na facebooku

12

Múdry Pondelok

10

Ludwig Bagin uvádza Múdry pondelok, barový vedomostný kvíz, na ktorom máte možnosť zabaviť sa, rozšíriť si svoje vedomosti a vyhrať super ceny.

Múdry Pondelok na facebooku

13

Kvíz Factory v KC Dunaj~

8

Všeobecný zábavno-vedomostný kvíz s interaktívnymi úlohami a skvelými cenami.

Kvíz Factory na facebooku

14

Kvíz so Slavom Hlásnym pod lampou

7

.preverte svoje vedomosti s rekordmanom zo súťaže Duel.

Klub Pod Lampou na facebooku

15

Bratislava Quiz Night by QuizNight.sk

6

The always entertaining and popular Quiz Night evening by QuizNight.sk

QuizNight.sk na facebooku

16

Dungeon Quiz Night

5

Každú druhú stredu o 20.00hod kvízujeme v Dungeone v našom materinskom jazyku.

Dungeon Pub na facebooku

17

PubQuiz v Omama Café

4

intelektuála kaviarenského vedomosťi a znalosťi je volne zdruzenie nadsencov vedomostnych sutazi krcmoveho typu. Od roku 2012 kazdy mesiac organizujeme v Bratislave PUB QUIZ - timovu sutaz vo vseobecnych vedomostiach. Vsetci ste vitani.

Intelektuála kaviarenského vedomosťi a znalosťi na facebooku

18

Vedomostný kvíz Odyseus

4

Kvíz sa zvyčajne koná raz do mesiaca v Kafe Scherz na Partizánskej 2 v Bratislave. Vstupné je 5 eur na osobu a celý finančný výťažok z kvízu ide na podporu OZ Odyseus.

Vedomostný kvíz Odyseus na facebooku

19

Peaches Quiz v The Peach

4

Súťažiť môžu len tímy v rozsahu 2-4 členovia. Nie sú povolené žiadne externé pomôcky. Súťažiaci si musia vystačiť s vlastnými vedomosťami.

Peaches Quiz na facebooku

20

QuizCon v KC Dunaj~

4

Popkultúrne fenomény, ktoré zmenili generácie svojej doby! Ste Dumbledore, Yoda či Gandalf tej svojej kultovej série? Ako dobre ju poznáte? Príďte sa predviesť na zábavný večer!

QuizCON na facebooku

21

International Quiz in Dungeon Pub

3

International quiz nights in Hidden for all the expats and english speaking brains.

International Quiz na facebooku

22

Kvízy Denníka N v Novej Cvernovke

3

Na súťažiacich čaká 40 otázok v štyroch tematických kolách. Súťažiť budú tímy zložené z maximálne štyroch hráčov. Redakcia sa pokúsi postaviť vlastný tím zložený z redaktorov a editorov, s ktorým si budete môcť zmerať svoje sily. Víťazi získajú špeciálne nové ceny.

Diskusie N na facebooku

23

Kkvi:z v Kulturáku

3
Kkvi:z v Kulturáku

Mudrovať vie každý a my to vieme zmerať. Dostanete 50 otázok, napíšete odpovede, ktoré si myslíte, že sú správne, my sa nebudeme smiať a pseudodiskrétne vám to spočítame. Najviac bodov vyhráva. Žiadne postupovačky, ani turnaje, ani kalkulácie so zostavou a hra z defenzívy. Čistý neriedený pouličný kvíz, kámo!

Kulturák klub na facebooku

24

Kvíz - Tak Ty Nevieš?

2

Príjemný večer v podobe vedomostného kvízu v podnikoch kde si s vašou partiou okrem jedla a pitia skúsite zasúťažiť a zistiť či viete viac ako ostatní...

Kvíz - Tak Ty Nevieš? na facebooku

25

The Nook Kvíz

2
The Nook Kvíz

Každý mesiac vás v The Nook budú čakať zaujímavé otázky z rôznych oblastí života, ktoré preveria vaše vedomosti. Vyskladajte si svoj 4-členný víťazný tím zo svojich kolegov či kamarátov a príďte sa zabaviť do The Nook. Kvízom vás bude sprevádzať Ludwig Bagin a Mandor.

The Nook na facebooku

26

Kvíz SATORI STAGE

2

Príďte otestovať svoje vedomosti do nášho každomesačného kvízu. Päť tematických kôl, desať otázok. Kopec zábavy a súťaživosti s dobrým občerstvením a v skvelej spoločnosti.

Satori Stage na facebooku

27

Tuniakov filmový kvíz

2
Tuniakov Filmový kvíz

Všeobecný filmový kvíz, ktorý sa pravidelne uskutočnuje raz do mesiaca v Bratislave. Pre koho je tento filmový kvíz vhodný? Pre všetkých. Naozaj. Či si len občasný kukač filmov, artový alternatívny hipster, seriálový Netflix fanúšik, alebo milovník Marveloviek, tu si nájde každý to svoje.

Tuniakov filmový kvíz na facebooku, Tuniakov filmový kvíz na internete

28

Vedomostný kvíz v Da Vinci

1

Stačí ak prídete v tíme, s dobrou náladou a chuťou súťažiť 😉 Máme pre vás pripravené všakovaké otázky, chutné výhry a vychladené pivko 🙂

Da Vinci Bistro na facebooku

29

Baudelaire bar KVÍZ

1
Baudelaire bar KVÍZ

Súťažiť môže najviac 15 tímov s maximálne 4 členmi (každý účastník musí mať minimálne 18 rokov). Lístky budú v predpredaji od štvrtka 5.9. po 3 eurá za člena tímu - u nás na bare. Pri kúpe lístkov rovno nahlásite aj svoj tím.

Baudelaire Bar na facebooku

Všetkých 29 otázok zodpovedaných


Povedzte o tomto výsledku ostatným:

Najzábavnejšie bratislavské kvízy

Want more stuff like this?

Get the best viral stories straight into your inbox!
Don`t worry, we don`t spam
Dostávajte novinky emailom Nechajte si posielať správy o našich podujatiach priamo do Vašej emailovej schránky. Organizujeme podujatia ako Turban Quiz, Bratislavský Kaviár, Filmový kvíz Petra Konečného, Mestečko Palermo a Game of Worlds.

4 názory na “Najzábavnejšie bratislavské kvízy”

 1. Vlado z Possonium Pop Kvizov

  Vyjadrim sa k tym, co poznam:

  Konecneho filmovy je klasika a masovka. Da sa tam ist pre zabavu, ak clovek nie je prehnane sutazivy. Na co i len pomyslenie na vyhru treba styroch absolutnych filmovych fanatikov, vacsina otazok je pre bezneho navstevnika kin prehnane tazka, ale ak ste blazon do filmu, tak si pochutnate.

  Mudry pondelok je dalsia klasika, kreativne temy, obcas uletene otazky, ale ku kazdej druhej pride napoveda 🙂

  Turban je dalsia overena vec. Z mojho pohladu ide za ramec bezneho kvizovania niekam smerom k standupu, ja osobne sa tam chodim hlavne zabavit a malokedy som sklamany.

  Kvizy Petra Baraka (najlepsi sportovy, Metropol) su zase take poctive kvizovanie s pravidlami na osviezenie a s obrovskym zaberom tem.

  Ja sa snazim v Possoniu o kombinaciu popkultury s jemnym pridanim cistych vedomostnych veci, pricom ideme podla standardnej struktury – hadame fotky, hadame skladby, hadame filmy a k tomu dve vedomostne kola a snazime sa to cele zmestit do max. dvoch hodin a robit okolo toho srandu, co z nas robi taky kratsi a lahsi kviz pre tych, co nechcu stravit na kvize celu noc.

 2. Filmovy Kviz Petra Konecneho je profesionalne spraveny kviz ktory je zabavny a hlavne poucny. Vela ludi mozno odradza ze nevyhravaju, no o tom to podla mna nie je. Na tomto kvize ide naozaj o to, ze sa clovek nauci pozerat kvalitne a dobre filmy a vacsinou odtial odide so zoznamom filmov ktore ma chut si cim skor napozerat a tak mozno lepsie uspiet na tom nasledujucom. Vdaka Petrovi Konecnemu a jeho kvizom (ako aj prednaskam) som spoznala vela kvalitnych filmov ku ktorym by som sa mozno sama nedostala.

  1. Súhlasím, Konečného kvízy sú veľmi poučné. Asi treba viac fanúšikom Konečného kvízov povedať o tomto hlasovaní. Potom bude vyššie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.