Najzábavnejšie bratislavské kvízy

1

Turban Quiz

1
Turban Quiz

Turban Quiz je kaviarenský alebo krčmový vedomostný kvíz (ang. pubquiz). Vy so svojím tímom najinteligentnejších kamarátov súťažíte v troch kolách vedomostných otázok. Tie pripravil standup komik Jakub Lužina spolu s vedátorom Matejom Moškom.

Chceš vedieť viac?

2

Múdry Pondelok

0

Ludwig Bagin uvádza Múdry pondelok, barový vedomostný kvíz, na ktorom máte možnosť zabaviť sa, rozšíriť si svoje vedomosti a vyhrať super ceny.

3

Filmový kvíz Petra Konečného

0

Máte radi filmy, radi o nich rozprávate a ešte radšej súťažíte? Tak nepremeškajte ďalší filmový kvíz v Kácečku s množstvom zaujímavých ukážok

4

PubQuiz v Omama Café

0

Volne zdruzenie nadsencov vedomostnych sutazi krcmoveho typu. Od roku 2012 kazdy mesiac organizujeme v Bratislave PUB QUIZ - timovu sutaz vo vseobecnych vedomostiach. Vsetci ste vitani.

5

Kvíz - Tak Ty Nevieš?

0

Príjemný večer v podobe vedomostného kvízu v podnikoch kde si s vašou partiou okrem jedla a pitia skúsite zasúťažiť a zistiť či viete viac ako ostatní...

6

Happy Quiz Friends

0

Dôležitejšie než zvíťaziť je dozvedieť sa viac. Zábavno-vedomostný kvíz v Metropole.

7

Rozumbrady

0

Jeden pekný večer v 10.4.2014 sedel Lujdži s jednou kamoškou pri pive v prastarej čajovni Aura v Mlynskej Doline. Vedomostí boli plní a tak prečo ich nerozdávať iným hravou formou kvízovou.

8

Vedomostný kvíz Odyseus

0

Kvíz sa zvyčajne koná raz do mesiaca v Kafe Scherz na Partizánskej 2 v Bratislave. Vstupné je 5 eur na osobu a celý finančný výťažok z kvízu ide na podporu OZ Odyseus

9

Športový kvíz v SuperBare

0

Na kvíze súťažíme v štvorčlenných družstvách a 60 rozmanitými otázkami preveríme vaše vedomosti a znalosti zo sveta športu.

Všetkých 9 otázok zodpovedaných


Povedzte o tomto výsledku ostatným:

Najzábavnejšie bratislavské kvízy

Want more stuff like this?

Get the best viral stories straight into your inbox!
Don`t worry, we don`t spam

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.