Turban Quiz v čase corony streamujeme online

Na Turban Quiz s Kubom Lužinom a Matejom Moškom môžeš normálne prísť do refresh clubu v Bratislave. Žijeme ale chorú dobu, preto nás tam teraz nenájdeš. Sme doma. Ale tiež sme na internete

Tam bude Turban Quiz fungovať online
Kvízy budú pokračovať ako doteraz, akurát, že si k nim nebudeš môcť objednať pivo na bare. Budeme streamovať na internete. Ak si kúpiš vstupenku na kvíz, stačí si odomknúť kvíz v našej databáze a dostaneš sa k súťažným hárkom. Potom už len zavolaj celú svoju karanténu alebo internetových kamarátov a spoločne vypĺňajte hárky.

Najbližší online kvíz bude

  Práve teraz neplánujeme žiadne verejné podujatia.
  Chcete vedieť, kedy sa zabavíte najbližšie?

  Dostávajte novinky emailom

  Nechajte si posielať správy o našich podujatiach priamo do Vašej emailovej schránky.

  Organizujeme podujatia ako Turban Quiz, Bratislavský Kaviár, Filmový kvíz Petra Konečného, Mestečko Palermo a Game of Worlds.

Čo za to?
Kvízy samozrejme robíme z lásky k vám. Vstupenka na kvíz pre jeden tím stojí 5€. Áno, je to lacnejšie ako v bare, kde platí každý člen tímu. Ale taká je doba. Prepáčte. Ak nám chcete poslať peňazí viac, neodmietneme ich. Ak bude chcieť prispieť každý člen tímu, tiež nebudeme protestovať.

Vysielať budeme tak často, ako sme robili kvízy, teda raz za dva týždne.

Pravidlá online kvízu

 • Súťažíme v troch kolách.
 • Každý tím by mal mať ideálne 4 členov. Ak ich budete mať menej alebo viac, nič sa nedeje, môžete pokojne súťažiť. Unikátny hárok dostane každý, kto si kúpi vstupenku alebo je patrónom Turban Quizu
 • Negúglite odpovede na internete. Áno, dá sa to a my to nevieme nijako vystopovať. Ale aj tak to nerobte. Aby ste to mali ťažšie, budeme preferovať otázky, ktoré sa nedajú gúgliť.
 • Ak niečo nebudete vedieť, netreba sa báť byť kreatívny. Humor odmeňujeme špeciálnymi polbodmi.

Turban Quiz streamujeme na tejto stránke a na facebooku. Ak nám na facebooku dáš lajk, určite to ničomu neuškodí.

Dostávajte novinky emailom Nechajte si posielať správy o našich podujatiach priamo do Vašej emailovej schránky. Organizujeme podujatia ako Turban Quiz, Bratislavský Kaviár, Filmový kvíz Petra Konečného, Mestečko Palermo a Game of Worlds.

4 názory na “Turban Quiz v čase corony streamujeme online”

 1. Keďže som zavretý doma sám, viem ísť sám za seba? Je nutné mať tím respektíve ak nie sme ako tím na jednom mieste vieme si hárky posielať?

  1. 1. Áno, dá sa hrať aj sám za seba.
   2. Hárky ešte technicky riesime. Ale plán je taký, aby ste si vzájomne hárok videli aj naprieč celou republikou. Za tím posielate jeden spoločný hárok.

 2. Cauko, mam taku typicky slovensku otazku 🙂
  Livestream bude pristupny iba tym, ktori prispeju na patreon? 😀
  (Nejde o mna, ja uz som prispela 🙂
  A akym sposobom prihlasim tim?
  Vdaka 

  1. Ahoj, každý, kto prispel, bude vidieť link na stream. Link sa bude dať zdieľať komukoľvek, takže nemusí byť celý tím na patreone. A minimálne teraz prvýkrát ho zverejníme aj na soc. sieťach, aby sme ľuďom ukázali, aké to je.

   Tím netreba dopredu prihlasovať, prihlási sa vlastne, keď pošle hárok k prvému kolu. Keďže sme na internete, nemusíme obmedzovať počet tímov (zatiaľ), takže sa netreba prihlasovať dopredu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.