Turban Quiz v čase corony streamujeme online

Na Turban Quiz s Kubom Lužinom a Matejom Moškom môžeš normálne prísť do refresh clubu v Bratislave. Žijeme ale chorú dobu, preto nás tam teraz nenájdeš. Sme doma. Ale tiež sme na internete

Tam bude Turban Quiz fungovať online
Kvízy budú pokračovať ako doteraz, akurát, že si k nim nebudeš môcť objednať pivo na bare. Budeme streamovať na internete. Ak sa pridáš k našim patrónom, dostaneš pred každým novým Turban Quizom odkaz na livestream a súťažné hárky. Potom už len zavolaj celú svoju karanténu alebo internetových kamarátov a spoločne vypĺňajte hárky.

Najbližší online kvíz bude

 • 5,00 €
  za účasť

  Hororový Turban Quiz STREAM

  stream,
  07.04. 2020 20:00
  Na aký film sa najviac podobá vaše domáce väzenie? Na Psycho, Dogville, Saw alebo na Farmu? Videli ste všetky tieto veľdiela? Vyhrajte hororový Turban Quiz nad Kubom Lužinom a Matejom Moškom. Nový corona vírus nám skomplikoval aj Turban Quiz, ale sme ľudstvo – vyvíjame sa. Turban Quiz presúvame na internety – teda vlastne k Tebe domov. Vstupné vyberáme cez náš nový patreon Turban Quizu.

  Nie si prihlásený

  Ak chceš sledovať naše streamy, potrebuješ mať funkčné konto a vstupenky na streamy. Prihlás sa, alebo si vytvor konto, potom budeš môcť zadať kódy zo vstupeniek.
  Ak zatiaľ nemáš ani vstupenku, nejaké nájdeš tu:

  Rezervácie (0)

  Zatiaľ žiadna odpoveď!

Čo za to?
Kvízy samozrejme robíme z lásky k vám. A pre peniaze. Každý patrón, ktorý bude prispievať aspoň 3€ za kvíz, dostane hárky. Áno, je to lacnejšie ako v bare, kde platí každý člen tímu. Ale taká je doba. Prepáčte. Ak nám chcete poslať peňazí viac, neodmietneme ich. Ak bude chcieť prispievať každý člen tímu, tiež nebudeme protestovať.

Vysielať budeme tak často, ako sme robili kvízy, teda raz za dva týždne.

Ak vás bude dosť, budeme posielať aj ceny.

Pravidlá online kvízu

 • Súťažíme v troch kolách.
 • Každý tím by mal mať ideálne 4 členov. Ak ich budete mať menej alebo viac, nič sa nedeje, môžete pokojne súťažiť. Unikátny hárok dostane každý patrón Turban Quizu
 • Negúglite odpovede na internete. Áno, dá sa to a my to nevieme nijako vystopovať. Ale aj tak to nerobte. Aby ste to mali ťažšie, budeme preferovať otázky, ktoré sa nedajú gúgliť.
 • Ak niečo nebudete vedieť, netreba sa báť byť kreatívny. Humor odmeňujeme špeciálnymi polbodmi.

Síce ešte presne nevieme, cez ktorú službu budeme vysielať, ale ak dáte subscribe na náš youtube kanál, určite to neublíži.

4 názory na “Turban Quiz v čase corony streamujeme online”

 1. Keďže som zavretý doma sám, viem ísť sám za seba? Je nutné mať tím respektíve ak nie sme ako tím na jednom mieste vieme si hárky posielať?

  1. Hry Pána Kráľa

   1. Áno, dá sa hrať aj sám za seba.
   2. Hárky ešte technicky riesime. Ale plán je taký, aby ste si vzájomne hárok videli aj naprieč celou republikou. Za tím posielate jeden spoločný hárok.

 2. Cauko, mam taku typicky slovensku otazku 🙂
  Livestream bude pristupny iba tym, ktori prispeju na patreon? 😀
  (Nejde o mna, ja uz som prispela 🙂
  A akym sposobom prihlasim tim?
  Vdaka 

  1. Hry Pána Kráľa

   Ahoj, každý, kto prispel, bude vidieť link na stream. Link sa bude dať zdieľať komukoľvek, takže nemusí byť celý tím na patreone. A minimálne teraz prvýkrát ho zverejníme aj na soc. sieťach, aby sme ľuďom ukázali, aké to je.

   Tím netreba dopredu prihlasovať, prihlási sa vlastne, keď pošle hárok k prvému kolu. Keďže sme na internete, nemusíme obmedzovať počet tímov (zatiaľ), takže sa netreba prihlasovať dopredu.

Pridaj komentár
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.