Joe Trendy zatieni každého komika | Bratislavský Kaviár

Joe Trendy sedí na Bratislavskom Kaviári vždy najbližšie k divákom. Tak to bolo aj na poslednom živom Kaviári v júli 2020. | foto Karol Václavík

To, že Joe Trendy (Teo First) patrí k základnej zostave Bratislavského Kaviáru vidieť takmer na každom novom plagáte tejto zábavnej show. Doteraz vynechal iba päť z jej osemnástich vydaní. Vďaka tomu je hneď po moderátoroch Kubovi Lužinovi a Matejovi Moškovi najčastejšie obsadzovaným komikom v Kaviári. Podľa fotiek v galérii je jasné, prečo to tak je. Joe Trendy dokáže zatieniť každého komika.

Pri standupe si väčšinou na javisku sám. V Bratislavskom Kaviári musíš byť na javisku s ďalšími štyrmi ľuďmi. S ktorými komikmi sa ti dobre tvorí humor?

Viac menej mám šťastie a vždy som bol na pódiu s niekým, s kým to funguje. Na kaviári mi to najlepšie ide s Kubom a Matejom Adámym. Tam to je vždy sranda.

S Kubom Lužinom robíte aj podcast Nebezpečný obsah. Aký je Kubo moderátor?

Kubo sa nebojí veľa hovoriť, dokonca tak, že by mohol mať show, v ktorej bude moderátor aj hosť, ale moderátor nepustí k slovu hosťa. Bolo by to aj preto, že je kvalitný moderátor svojského charakteru.

Ako pozvaný komik si bol hneď v prvom Kaviári vo februári 2018. Pamätáš si na to ešte? Vieš, kto tam bol s tebou?

Jasné, bolo to super. Myslím, že to bol Matej Adámy a Tomáš Hudák.

Pekne. Na ostatné súpisky sa pýtať nebudem. Ale pamätáš si koľko Kaviárov si doteraz vynechal? Dohromady sme ich už mali osemnásť.

Hmm, možno štyri alebo päť? A vždy som smutný, keď ma nezavoláte. Som rád, že sa snažíte, aby som nebol smutný.

Bolo ich presne päť. Ale jeden online Kaviár počas prvej vlny si vynechal, lebo si nemohol ty. Vtedy sme Kaviáre robili iba cez Zoom, na jeseň sme už začali nahrávať v štúdiu. Nie je to takto pohodlnejšie ako vystupovať v klube?

Pohodlnejšie možno, ale živé publikum je to, prečo to všetko robíme, takže síce môžem byť v pyžame, ale je to také prázdne.

Ďakujem, teším sa na stretnutie v KC Dunaj~.

Najbližší Bratislavský Kaviár

bude konečne naživo 12. júla v KC Dunaj~.

Bratislavský Kaviár, 12. júla 2021

Najbližší Bratislavský Kaviár bude 12. júla o 20:00 v bratislavskom klube KC Dunaj~. Tešíme sa na vás.

Ako sa Trendymu darí zatieniť každého komika?

V Bratislavskom Kaviári si traja pozvaní komici robia srandu z aktuálnych udalostí. Show vedie Jakub Lužina, ktorý s pomocou Mateja Moška vyberajú a pripravujú témy. Vždy keď komik povie niečo málo vtipné a v sále zostane ticho, musí dať drobné do zlatého prasiatka. Po naplnení prasiatka budú peniaze venované na nejakú peknú vec. Joe Trendy má dobré srdce a preto často a rád do prasiatka prispieva. Čas, kedy prasiatko rozbijeme sa vďaka Trendymu blíži naozaj rýchlo.

Dostávajte novinky emailom Nechajte si posielať správy o našich podujatiach priamo do Vašej emailovej schránky. Organizujeme podujatia ako Turban Quiz, Bratislavský Kaviár, Filmový kvíz Petra Konečného, Mestečko Palermo a Game of Worlds.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.