Bratislavský Kaviár už aj v Kežmarku (aj všade inde)

Bratislavský Kaviár v Kežmarku

Bratislavský Kaviár je show, v ktorej komik a moderátor Kubo Lužina privíta vždy inú zostavu komikov a spoločne komentujú tie najaktuálnejšie udalosti. Kubo spolu so svojim verným pomocníkom Matejom Moškom vyberú súčasné témy, pripravia k nim obrázky či videá a komici ich potom vtipne komentujú.


Doteraz si túto show mohli pozrieť iba diváci z Bratislavy a okolia v klube KC Dunaj. Keďže je chorá doba, show sa tiež musela prispôsobiť a presunúť sa na internet ako livestream. A to znamená, že zrazu je dostupná pre každého človeka, ktorý internet má. A to bez ohľadu na to, či žije v Košiciach, Berlíne alebo v Kežmarku.

Možnosť pozerať livestream (a následne kedykoľvek aj stream zo záznamu) bude mať samozrejme iba ten, kto si na túto show kúpi lístok. Obyčajne si lístky môžete kúpiť cez portál maxiticket. Od pondelka sú však už dostupné aj na Zľavomate.


Toto je najbližšie vysielanie Bratislavského Kaviáru:

    Knižnica Tvojich streamov

    Tieto videostreamy sú v tvojej knižnici a môžeš si ich pozrieť buď v priamom prenose alebo kedykoľvek neskôr.

    Všetky streamy

Ak už lístky máte, stačí sa prihlásiť na streamovaciu platformu panakrala.sk odomknúť si show vo Vašej knižnici streamov.

Bratislavský Kaviár - nová glosátorská show

Dostávajte novinky emailom

Nechajte si posielať správy o našich podujatiach priamo do Vašej emailovej schránky.

Organizujeme podujatia ako Turban Quiz, Bratislavský Kaviár, Filmový kvíz Petra Konečného, Mestečko Palermo a Game of Worlds.

Dostávajte novinky emailom Nechajte si posielať správy o našich podujatiach priamo do Vašej emailovej schránky. Organizujeme podujatia ako Turban Quiz, Bratislavský Kaviár, Filmový kvíz Petra Konečného, Mestečko Palermo a Game of Worlds.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.